5 powodów dla których warto podarować sesję zdjęciową w prezencie 1


Do świąt jeszcze sporo czasu, ale nie zostawiaj wyboru prezentów na ostatnią chwilę! Chyba, że lubisz tłumy w sklepach czy opóźnienia na poczcie i ryzyko nie dotarcia paczki na czas. Jeśli prezent będzie gotowy dużo wcześniej, można później spokojnie cieszyć się świątecznymi przygotowaniami. No dobrze, ale co, jeśli nie masz pomysłu na prezent? Osoba, którą zamierzasz obdarować ma specyficzny gust, wiele rzeczy kupuje sobie sama, albo skończyły Ci się już pomysły i nic nowego nie przychodzi Ci do głowy? W prezencie podaruj sesję zdjęciową!

Czemu sesja zdjęciowa w prezencie to świetny pomysł?

1. Każdy, w głębi duszy, chciałby mieć ładne zdjęcia na pamiątkę. Nawet, jeśli ktoś unika aparatu jak ognia, będzie zadowolony, gdy zostanie profesjonalnie przygotowany do zdjęć. Z doświadczenia wiemy, że takie osoby przełamują się i przekonują, że mogą wyjść na zdjęciach fantastycznie!

2. Jeśli nie masz pewności, czy osoba, którą chcesz obdarować, miała już wykupiony taki prezent, nic nie szkodzi! Pomysłów na zdjęcia, stylizacje jest mnóstwo. Niektórzy wracają do nas co roku, ponieważ sesja zdjęciowa stała się dla nich tradycją.

3. Piękne zdjęcia to sposób na poprawę nastroju, dowartościowanie się, uwierzenie we własne możliwości. Wspaniała terapia dla osób, które są nieśmiałe!

4. Obecność stylistki na sesji to ubrania dobrane idealnie dla bohaterki sesji. Dzięki świeżemu spojrzeniu obcej osoby sesja zdjęciowa to także możliwość zmiany swojego stylu czy odświeżenia garderoby!

5. Sesja fotograficzna to czas, kiedy można poczuć się gwiazdą. Wszyscy skupiają swoją uwagę na jednej osobie – makijaż, stylizacja, nauka odpowiednich póz, piękne ujęcia. Każdy poczuje się wyjątkowo.

Jeśli powyższe powody nie przekonały Cię, pomyśl, co innego będzie równie zaskakujące, wyjątkowe oraz będzie pamiątką na CAŁE życie? Dając sesję zdjęciową w prezencie, masz 100% pewność zadowolenia!

 

Sesja zdjęciowa na prezent dla kobiety

Sesja zdjęciowa w prezencie dla mężczyzny

 

Sesja zdjęciowa na prezent! Zamów już teraz


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 4 =

Komentarz do “5 powodów dla których warto podarować sesję zdjęciową w prezencie

  • Marek

    O! I na taką sesję chyba zabiorę moją Narzeczoną! teraz mi się przypomniało, że kiedyś coś wspominała, że chciałaby mieć profesjonalne zdjęcia. Przed Walentynkami będę się odzywać, bo chyba wykupię Jej taki voucher :)