Sesja na wieczór panieński


Nasz pomysł na wieczór panieński

Idealna pamiątka dla każdej z Was!

 

Panieńska sesja zdjęciowa to świetna pamiątka na całe życie. Czemu więc nie uwiecznić tak świetnej chwili, jaką jest jedna z najważniejszych imprez Waszej przyjaciółki? Sesja na wieczór panieński w profesjonalnym studiu lub plenerze. Dlaczego jest to świetny pomysł? Nabierzecie pewności siebie. Podłapiecie pozy i miny, które korzystnie wyglądają na zdjęciach. Będziecie mieć świetną pamiątkę i… przeżyjecie niesamowitą przygodę!

CENNIK PANIEŃSKIEJ SESJI ZNAJDZIECIE  tutaj

ZOBACZCIE nasze  PORTFOLIO

SPRAWDŹCIE nasze fotorelacje z wieczorów panieńskich    KLIK

A może wybierzecie voucher na indywidualną sesję dla Panny Młodej? tutaj

SPRAWDŹCIE OPINIE i przekonajcie się, że warto zorganizować wieczór panieński z nami :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sesja zdjęciowa to dla Was za mało? Pozwólcie zadbać o Was naszej makijażystce, która wykona profesjonalny makijaż. Dzięki temu będziecie pięknie wyglądać na zdjęciach oraz po sesji, podczas całonocnej zabawy! Czyli dwa w jednym.

Nadal mało? Zaproście również naszą fryzjerkę – dla Niej nie ma fryzur niemożliwych, a każda z nich zawsze wykazuje się wysoką trwałością. W końcu wieczór panieński ma być zabawą. Nie możecie przejmować się poprawianiem swojego wyglądu! Największym plusem jest jednak zaskoczenie, które pojawi się na twarzy Panny Młodej, kiedy przekroczy próg naszego studia… Myślimy, że już nie macie wątpliwości, czy zdecydować się na sesję zdjęciową. Nasze sesje wykonujemy we Wrocławiu.

 
KRÓTKIE FAQ