Fotografia ślubna


GoodChoice

Fotograf ślubny z Wrocławia

 

Ślub to wspaniałe wydarzenie. Oprócz wspomnień warto byłoby mieć po nim pamiątkę w postaci zdjęć. Fotograf ślubny dyskretnie uwieczni przygotowania, podniosły moment zaślubin, zabawę weselną. Jak każda para będziecie zapewne chcieli uwiecznić swoje szczęście również na zdjęciach, na których jesteście tylko we dwoje. Taką sesję warto wykonać kilka dni po ślubie – dla dobrego efektu warto poświęcić kilka godzin, wybrać ciekawe miejsce i nie stresować się czekającymi gośćmi.

Dobrym pomysłem jest również sesja narzeczeńska – dzięki niej zdążycie poznać się z fotografem, rozluźnić, nauczycie się pozować. Opcji do wyboru jest dużo, od Was zależy, na co się zdecydujecie.

 

Cennik fotografii ślubnej

 Portfolio – reportaż ślubny

Portfolio – sesja ślubna

Portfolio – fotoksiążka

Dlaczego fotograf ślubny powinien być obecny na uroczystości?

Jedną z obaw jest przekonanie, że obecność obcej osoby może źle wpłynąć na atmosferę wśród gości. Nic bardziej mylnego! Profesjonalny fotograf ślubny pracuje niezauważony, nie narzuca się. Dzięki temu może uchwycić prawdziwe emocje. Jest w środku całej uroczystości, ale tylko jako obserwator. Goście nie czują się skrępowani, a ich naturalna ekspresja sprawia, że zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju.

 

Jak przygotować się do zdjęć ślubnych?

Fotograf ślubny ma tak wprawne oko, że dostrzeże piękne detale. Możecie mu jednak pomóc, szczególnie podczas przygotowań, w domu. Niech tło zdjęć będzie schludne, bez bałaganu na półkach. Na widoku postawcie dodatki – buty, obrączki, bukiet, biżuterię, a nawet wspólne pamiątki i zdjęcia. To ważne elementy, które wpływają na klimat fotografii ślubnej.