Makijaż ślubny


Makijaż ślubny wykonany przez Agatę SzulcProfesjonalny makijaż ślubny sprawi, że będziesz czuła się pięknie i zapomnisz o kosmetykach, bo nie będziesz musiała nic poprawiać przez całą zabawę weselną. Abyś jednak czuła się idealnie, około dwa/trzy miesiące przed ślubem odbywa się próba. Podczas tego spotkania dobierane są odpowiednie kosmetyki, kolorystyka i charakter makijażu. Musi on pasować do Twojej urody oraz kreacji. Dzięki temu, w dniu ślubu, będziesz spokojna i pewna swojego wizerunku. A może zadbasz również o wygląd najbliższych Tobie osób? Świadkowa, mama, ciocie, koleżanki… ale także Pan Młody! Lekka korekta sprawi, że nie będzie się pocił, czerwienił, a skóra nie będzie się błyszczeć. Dodatkowo wizyta makijażystki to chwila wyciszenia i relaksu w tym stresującym dniu. A nasza wizażystka dojedzie do Ciebie w dniu ślubu! Sprawdź opinie o nas, zapoznaj się z cennikiem i zarezerwuj interesujący Cię termin!

 

Makijaż ślubny we Wrocławiu z dojazdem do klienta*

 

Cennik

 

Kępki rzęs GRATIS!!!

Makijaż ślubny: 180 zł

 

Makijaż próbny: 120 zł

 

Makijaż dla osób z otoczenia Państwa Młodych: 150 zł

 

Makijaż Pana Młodego:  25 zł

 

 Portfolio

 

Dojazd w granicach Wrocławia GRATIS!

Koszt dojazdu poza granicami – 1,20zł/km.

Przykładowo: dojazd do miejscowości oddalonej od Wrocławia o 50km kosztuje 60zł.

Dojeżdżamy do klienta w zależności od ilości osób do przygotowania – zapytaj o szczegóły

SPRAWDŹ OPINIE o Nas :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie podejście do klienta. Wizażystki pracują jedynie na profesjonalnych kosmetykach, które uczynią Twój makijaż ślubny pięknym i trwałym. Wiemy jak dobrać odpowiednie kolory do barwy Twojej skóry, koloru włosów oraz oczu, jak również całej kreacji ślubnej. W dniu ślubu musisz po prostu wyglądać zjawiskowo! Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem i największą satysfakcją z wykonanej pracy :)

 

ZAMÓW również fryzurę ślubną oraz fotografa ślubnego


 

Kiedy umówić się na makijaż próbny i dlaczego warto go wykonać?

Dzień ślubu nierzadko bywa stresujący. Ciężko wtedy podejmować decyzje. Wcześniejsza próba wiele ułatwia – jest czas, aby stworzyć idealną wersję siebie. Można również dobrać najlepsze kosmetyki, które nie uczulą i sprawią, że makijaż ślubny będzie na swoim miejscu aż do rana. Każda skóra jest inna, dlatego nie można ryzykować, że w dniu ślubu wydarzy się coś niespodziewanego :) Dlatego też z reguły nie wykonujemy makijażu ślubnego bez wcześniejszej próby.

Ile czasu przed ślubem umówić się na próbę? Jeśli znamy wygląd sukni oraz dodatków – kwiatów, biżuterii, butów – w każdej chwili. Kolor włosów oraz opalenizna powinny być takie same, jak w dniu ślubu – to również wpłynie na ostateczny wygląd Panny Młodej. Próbny makijaż ślubny zazwyczaj wykonujemy około 2-3 miesiące przed ślubem, tak aby na spokojnie można było znaleźć pasujący termin.

Próby wykonujemy między poniedziałkiem a piątkiem. Soboty z reguły mamy mocno obłożone przez zlecenia ślubne. Dodatkowo na próbę potrzeba poświęcić nieco więcej czasu – 1,5 – 2h, a w soboty ze względu na napięty grafik, ciężko wygospodarować odpowiednią ilość czasu. W celu umówienia próby najlepiej skontaktować się z nami mailowo, podając jednocześnie swoją ogólną dyspozycyjność – wówczas łatwiej nam będzie przedstawić propozycję terminów.

Na próbę można ubrać bluzkę w kolorze zbliżonym do sukni ślubnej – będzie łatwiej wyobrazić sobie jak makijaż ślubny będzie wyglądać w dniu uroczystości. W dniu próby najlepiej przyjść (w miarę możliwości) bez makijażu – zmywanie i nakładanie kolejnego make up’u może podrażnić skórę.

Wszelkiego rodzaju inspiracje są mile widziane :) – zdjęcia sukni ślubnej, dodatków oraz makijaży, które najbardziej się podobają. Inspiracje można podesłać do Nas na adres mailowy bądź zabrać ze sobą na próbę.

Z jakim wyprzedzeniem umówić się na makijaż ślubny?

Im wcześniej odezwiesz się do nas tym lepiej :) Terminy w gorącym sezonie ślubnym potrafią być mocno obłożone. Z reguły klientki umawiają się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – naszym zdaniem jest to najlepszy czas, aby zarezerwować najbardziej pasujące godziny w dniu ślubu. Oczywiście nie znaczy to, że jeżeli odezwiesz się z dużo mniejszym wyprzedzeniem, to już nie będzie wolnego terminu – współpracujemy z wieloma wizażystkami, które możemy polecić :) Dlatego też rozpiętość dostępnych terminów jest dość duża.