Fryzura ślubna


Fryzura ślubna z kwiatamiUpał, szalone tańce, pot – trudne warunki dla fryzury ślubnej, ale dzięki stylistce pozostanie ona idealna przez całą noc. Około miesiąc przed uroczystością warto spotkać się na czesanie próbne – fryzjerka pozna Twoje włosy, wymagania, charakter ślubnej stylizacji. Podczas spotkania będzie mogła zaproponować najlepszą dla Ciebie opcję. W dniu ślubu zrelaksujesz się wiedząc, jaki będzie efekt końcowy. Warto też pomyśleć o bliskich – niech mamy, babcie i kuzynki również nie muszą martwić się o swoje włosy!

 

Fryzura ślubna we Wrocławiu z dojazdem do klienta

 

Cennik

 

Fryzura ślubna: 250 zł

 

Doczepiane włosów clip-in: od 10 do 20 zł

(Cena obejmuje doczepienie włosów, które klientka dostarcza fryzjerce w dniu czesania.)

 

Fryzura próbna: 200 zł

 

Fryzura dla osób z otoczenia Państwa Młodych: 180 zł

 

Portfolio

 

Dojazd w granicach Wrocławia GRATIS!

Koszt dojazdu poza granicami – 1,20zł/km.

Przykładowo: dojazd do miejscowości oddalonej od Wrocławia o 50km kosztuje 60zł.

SPRAWDŹ OPINIE i przekonaj się, że warto umówić termin z nami :)

 

 

 

 

 

 


ZAMÓW również makijaż ślubny oraz fotografię

Jaką fryzurę ślubną wybrać?

Stylistka dobierze ją w oparciu o wygląd Twoich włosów, charakter ślubnej stylizacji, Twój wygląd oraz Twój charakter. Jeśli lubisz siebie w konkretnej wersji – powiedz o tym! Jeśli zbierasz inspiracje w zdjęciach – zabierz je ze sobą na próbne czesanie. To wszystko pomoże fryzjerce dobrać najlepszą dla Ciebie wersje uczesania! Pamiętaj, że fryzura ślubna ma nie tylko ładnie wyglądać, ale również być trwała. Jeśli planujesz dodatki w postaci welonu, diademu, kwiatów, opaski – weź je ze sobą – pomogą w uzyskaniu ostatecznego efektu.

Kiedy umówić się na próbne czesane? Jeśli wiesz, jak będziesz ubrana w dniu ślubu i masz wszelkie dodatki – skontaktuj się z nami! Podeślemy Ci propozycję terminów na próbę.