Sesja ciążowa


Fotografia ciążowa z GoodChoice

Piękne zdjęcia, niesamowita przygoda, pamiątka na długie lata!

 

Każdy wie, że fotografia ciążowa to jeden z najpiękniejszych obrazów. Po pierwsze – ciąża to czas, którego nie da się powtórzyć. Po drugie przedstawia wyjątkowe uczucia. Zdjęcia pozwalają zatrzymać chwilę i powrócić do niej w przyszłości. Czemu sesja ciążowa jest tak wyjątkowa? Bo to jedyny moment, kiedy na zdjęciu znajduje się tylko jedna osoba, a bije od niej podwójna energia!

 

Cennik sesji ciążowej

 

Portfolio

SPRAWDŹ OPINIE i przekonaj się, że warto wykonać sesję z nami :)

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KRÓTKIE FAQ

Fotografia ciążowa w studiu we Wrocławiu na ulicy Robotniczej

Kiedy najlepiej umówić się na sesję ciążową?

Najlepiej skontaktować się z Nami z około z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie ustalić najbardziej dogodny dla Ciebie termin. Ma to szczególne znaczenie, jeśli zdecydujesz się na dodatek w postaci stylizacji ubioru – stylistka potrzebuje trochę czasu, aby przygotować dla Ciebie odpowiednie stylizacje. Oczywiście wszystko w oparciu o Twoje upodobania, Twój wygląd, sylwetkę, charakter, więc tym bardziej musimy mieć czas, aby zdążyć poznać Twój zamysł i wspólnie ustalić ostateczną wizję tak, abyś była zadowolona z efektów.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesja może odbyć się w studiu fotograficznym we Wrocławiu (różne lokalizacje, blisko centrum), w plenerze, w Twoim domu, bądź w specjalnie wynajętym apartamencie.

Jakie dodatki oferujemy?

– makijaż,
– stylizacja ubioru,
– stylizacja fryzury,
– zdjęcia standardowo oddajemy w formie elektronicznej i nagrane na płytę CD. Istnieje możliwość wydruku zdjęć w formie fotoksiążki, albumu lub pojedynczych zdjęć.

Szczegóły dodatków w zakładce cennik.

 
 

W jaki sposób zamówić voucher?

Sesję ciążową można również podarować w prezencie! Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet, skontaktować się z nami i opłacić voucher :) A my podeślemy drogą elektroniczną imienny voucher przygotowany do wydruku. Do zaproszenia dołączamy krótki liścik, który zawiera szczegóły dotyczące naszego spotkania z obdarowaną osobą. Voucher jest ważny przez sześć miesięcy, dzięki czemu bez pośpiechu ustalimy termin realizacji sesji ciążowej.

Powiązane oferty

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna w zachodnim parku we Wrocławiu

Niezwykłe jest to, w jakim tempie zmieniają się dzieci oraz my sami. Uwiecznijmy to! Fotografia rodzinna to także dobry pomysł na zbliżenie się do siebie, zabawę oraz przygodę. A poza tym – nic tak nie „ociepla” domu, jak rodzinne zdjęcia na ścianach. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad sensem fotografii rodzinnej, spójrz na swoich bliskich – czy nie warto zrobić coś wspólnie?

więcej

Fotografia dziecięca

fotografia dziecięca wykonana w plenerze we Wrocławiu

Twoje dziecko ma wiele talentów? A może wręcz przeciwnie – brak mu rozrywek? Idealne rozwiązanie? Sesja zdjęciowa! Tematyką może być wszystko. Wykorzystaj zainteresowania swojego dziecka i uwiecznij je na pamiątkowych profesjonalnych fotografiach. Sesja to także możliwość spędzenia wolnego czasu w oryginalny sposób. Niesamowite przeżycie, które nie dość, że utkwi w pamięci na wiele lat, to pozostawi po sobie piękne zdjęcia!

więcej