O Nas


Agata Szulc – wizażystka i stylistka

Agata wizażystka i stylistka

 

Właścicielka firmy Lala Skills, pomysłodawczyni GoodChoice. Skąd wziął się pomysł? Od lat pracuję przy sesjach zdjęciowych, ślubach, z klientem indywidualnym i przy dużych eventach. Bardzo często byłam pytana o sprawdzonych specjalistów z dziedziny makijażu, fryzur oraz fotografii. Pomyślałam – a czemu by tak nie zebrać wszystkich najlepszych do współpracy? Kontaktując się ze mną wiesz, że możesz liczyć na polecenie rzetelnych specjalistów, którzy spełnią Twoje oczekiwania i zaczarują swoim profesjonalizmem. Potrzebujesz fotografa? Wizażystki? Fryzjerki? Chętnie podpowiem, z kim warto współpracować!

 

 

więcej

POLECAM

Andżelika Wojczyszyn – fryzjerka

Andżelika Wojczyszyn

 

Fryzjerska historia Andżeliki sięga nastoletnich czasów, kiedy była kształcona jako czeladnik, a następnie jako technik usług fryzjerskich. Jak większość naszego zespołu, Andżelika jest „multi” i… zajmuje się również makijażem oraz stylizacją! Na koncie ma także kolekcję odzieży z recyklingu. Jej największą miłością pozostaje jednak fryzjerstwo – mogą świadczyć o tym liczne osiągnięcia na konkursach oraz publikacje w branżowych magazynach. Na co dzień pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, video-klipach oraz z klientem indywidualnym.


Michał Adamski – fotograf

Michał - fotograf

 

Michał – kolejna głowa pełna zainteresowań z różnych dziedzin. Z zawodu chemik, z zamiłowania fotograf, a w wolnym czasie biker. Skupmy się jednak na fotografowaniu. Wszystko zaczęło się około 7 lat temu.Początkowo były to zdjęcia architektury oraz portrety. Aktualnie Michał specjalizuje się przede wszystkim w zdjęciach beauty, fashion oraz produktowych. Chcecie magiczną sesję zdjęciową, która pokaże Was od najlepszej strony? Całość wymodelowana światłem, bez nadmiaru photoshopa – to właśnie ponadczasowy styl Michała.

 

 

Iga Kostuj – wizażystka

Iga Kostuj

 

Wiecie, że Iga z zawodu jest biotechnologiem? Jednak to właśnie makijaż stał się jej prawdziwą pasją. Pomaga jej w tym wiedza zdobyta na studiach kosmetologicznych oraz indywidualnych kursach makijażu. Cały czas doskonali swoje umiejętności na szkoleniach, sesjach zdjęciowych, pokazach mody oraz przy współpracy z klientkami. Mamy dla Was niespodziankę – jeśli zawsze marzyłyście o pięknych gęstych rzęsach, dobrze trafiłyście! Iga specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs metodą 1:1.

Mika Wołkowska-Rądlewska – wizażystka

Dominika Wołkowska - Rądlewska

 

Dominikę makijażem zaraziła mama malując ją na szkolne dyskoteki. Już wtedy wiedziała, kim zostanie w przyszłości. Po zdobyciu wiedzy w szkole wizażu, nadal stale szkoli się, aby być coraz lepszą. Sesje zdjęciowe, pokazy oraz praca z klientem indywidualnym to duża część życia Dominiki. Jednak to nie wszystko! „Mika” pasjonuje się projektowaniem wnętrz i fotografią – i to nie tylko w teorii! W wolnym czasie relaksuje się jeżdżąc konno, uwielbia koty! Jednak jej najważniejszą życiową pasją są ukochani mężczyźni – syn i mąż.