Wieczór panieński


Galeria zdjęć z wieczorów panieńskich we Wrocławiu

Postawcie na GoodChoice

Przeżyjcie z nami niesamowite chwile!

Wieczór panieński to świetny powód, aby zaskoczyć Pannę Młodą niespodziewanym przebiegiem zdarzeń. Jest to jedyna taka noc w życiu, więc warto sprawić, że jej główna bohaterka zapamięta ją na długo. Aby wspomnienia były ciekawsze, pomyślcie o czymś niekonwencjonalnym. A do wyboru jest wiele! Profesjonalna sesja zdjęciowa, reportaż z imprezy, przygotowanie makijażu i fryzury przez profesjonalistki… Różnorodnie? I o to chodzi! Pakiety możecie połączyć ze sobą i zapewnić sobie całą noc atrakcji! Nasze pomysły możecie również wykorzystać jako prezent dla Panny Młodej! Jeśli szukacie pomysłu na spędzenie wieczoru panieńskiego we Wrocławiu… to lepiej trafić nie mogłyście!

 

SPRAWDŹCIE OPINIE i przekonajcie się, że warto zorganizować imprezę z nami :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nasze atrakcje na wieczory panieńskie we Wrocławiu

 

Sesja zdjęciowa

Sesja w studiu

Zdjęcia to świetna pamiątka na całe życie. Czemu więc nie uwiecznić jednej z najważniejszych imprez Waszej przyjaciółki? Sesja w profesjonalnym studiu fotograficznym? A może w plenerze? Każda z Was na tym skorzysta! A co będziecie z tego mieć? Przekonajcie się!

więcej

Makijaż i fryzura

makijaż dla Panny Młodej

Piękno i wieczory panieńskie idą w parze! Każda kobieta uwielbia dbać o urodę, albo gdy robią to dla niej inni. Dlaczego więc nie rozpieścić przyszłej Panny Młodej podczas Jej wieczoru zapraszając specjalistki od makijażu i stylizacji włosów?

więcej

Fotoreportaż

reportaż we Wrocławiu

Wasza impreza powinna być zabawą na całego. Bez przejmowania się kto i kiedy będzie robił zdjęcia i kogo wtedy na nich zabraknie. Pozwólcie towarzyszyć Wam fotografowi. Uwieczni zabawne i ważne chwile wieczoru i zostawi Wam pamiątkę na całe życie!

więcej


 

Pokaz makijażu

Pokaz makijażu

Chcecie poznać tajniki makijażu, które pomogą Wam przygotować się na wesele przyjaciółki? Mamy dla Was propozycję idealną – pokaz makijażu na wieczorze panieńskim w wykonaniu profesjonalnej wizażystki. Pokaz może odbyć się na jednej z uczestniczek, np. Pannie Młodej lub na zorganizowanej przez nas modelce. Podczas pokazu będziecie mogły podejrzeć makijażowe triki oraz wypytać o wszystko, co Was nurtuje w temacie makijażu!

więcej

Specjalne pakiety na wieczory panieńskie

Pakiety

Tego wieczoru możecie zaszaleć! Niech Panna Młoda poczuje się naprawdę wyjątkowo :) Przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety. A co w nich znajdziecie? Do wyboru jest kilka opcji. Polecamy najpierw makijaż i fryzurę dla Panny Młodej, potem sesję zdjęciową a na koniec reportaż z imprezy! Moc wrażeń zapewniona!

więcej

 

Prezent dla Panny Młodej

 

Voucher na sesję fotograficzną

Prezent dla Panny Młodej na sesję

W dniu wieczoru panieńskiego macie już tyle zaplanowanych atrakcji, że nie znajdziecie czasu na sesję fotograficzną? Nic straconego! Sesję możecie również podarować w prezencie Pannie Młodej! Wyobrażacie sobie Jej radość i zaskoczenie? My tak! A jakie rodzaje sesji są do wyboru? Sprawdźcie same!

Zamawiam

Voucher na naukę makijażu

nauka makijażu

Dla kogo? Dla kobiet, które dopiero próbują swoich sił w makijażu oraz dla tych, które mają większe doświadczenie i chcą rozwinąć swoje umiejętności. Kilka godzin praktyki w towarzystwie doświadczonej wizażystki dadzą zachwycające efekty oraz przyspieszą codzienne makijażowe próby. Szkolenia odbywają się we Wrocławiu.

Zamawiam

Zobaczcie nasze fotorelacje

tutaj

 

KRÓTKIE FAQ

 

Kiedy umówić się na sesję zdjęciową?

Najbezpieczniej umawiać się z 2/3-tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu wybierzecie najbardziej dogodny dla Was termin, a zapewne znacie już datę wieczoru panieńskiego. Jeśli podczas sesji ma być obecna również stylistka, będzie potrzebowała kilku informacji na temat Panny Młodej, dzięki którym zdoła wcześniej przygotować najlepsze dla Niej stylizacje, które wykorzystacie podczas sesji zdjęciowej. Jeśli umówicie się wcześniej, będzie sporo czasu i możliwości na konsultacje.

Zostało Wam niewiele czasu? Dajcie znać, a my postaramy się coś wymyślić!

 

W jakim miejscu odbywa się sesja?

Możliwości jest wiele. Sesja może się odbyć w studiu we Wrocławiu (różne lokalizacje, blisko centrum) bądź w plenerze, w mieszkaniu/apartamencie, w którym będziecie się bawić podczas imprezy.

 

Kiedy otrzymamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia gotowe są najpóźniej do 21 dni roboczych po sesji. W przypadku, kiedy selekcją zdjęć do obróbki wolicie zająć się Wy same, termin realizacji wydłuża się o czas, który potrzebny jest Wam do namysłu. Nie ma tu sztywnych ram, ale im szybciej wybierzecie, tym prędzej gotowe zdjęcia trafią w Wasze ręce :)

 

Jak wygląda sposób realizacji voucher’a?

Po opłaceniu vouchera dostaniecie zaproszenie imienne oraz list adresowany do Panny Młodej. Wysyłka odbywa się w formie elektronicznej, więc zaproszenie możecie wydrukować sami – bez czekania na przesyłkę pocztową! Zaproszenie jest ważne przez sześć miesięcy. Vouchery realizujemy we Wrocławiu.