Makijaż


Makijaż okolicznościowy, wieczorowy, fotograficzny z dojazdem do klienta

Makijaż wieczorowy

Nie masz pomysłu na swój makijaż? Chcesz, aby przetrwał całą noc? Boisz się sama zaszaleć z kolorami? Nasza wizażystka wskaże Ci drogę! Podczas malowania będziesz mogła się odprężyć, ale równocześnie dowiedzieć co nieco na temat kosmetyków, poznasz makijażowe triki, a po wszystkim zobaczysz się w nowej odsłonie!

 

Cennik

 

Makijaż: 300 zł

 

Kępki rzęs GRATIS!!!

 

Portfolio

 

Makijaże wykonywane są w studiu przy ul. Syrokomli we Wrocławiu (boczna al. Kasprowicza, 4km od Rynku).

Dojazd możliwy przy wykupieniu opcji VIP lub pakietu.

Opcja VIP – Dojazd do 1 osoby na terenie Wrocławia: 600 zł.

 
 

Czego jeszcze możesz się spodziewać?

  • trwałości
  • make-up’u dopasowanego do urody, charakteru, przyzwyczajeń
  • sympatycznej atmosfery

 

Jaki makijaż będzie idealny dla Ciebie?

 

Idealny makijaż to taki, który tworzy całość z noszącą go osobą. Nie powinien przyćmiewać, ale podkreślać urodę i sprawiać, że cała postać będzie olśniewająca. Jeśli wybierasz się do naszej wizażystki, możesz czuć się spokojna. Na początku najważniejsza jest rozmowa. Jak lubisz się malować na co dzień, jak na wieczorne wyjścia. Czasem warto przekonać się do zmian, ale nie może to być terapia szokowa – powinnaś dobrze czuć się w nowej odsłonie. Makijaż dobierany jest przede wszystkim do Twojej urody oraz stylu i okazji.

Kolejną cechą makijażu idealnego jest trwałość. Kosmetyki, jakimi malują nasze wizażystki są sprawdzone i pewne. Ich priorytetem jest wodoodporność – w końcu podczas ważnych imprez pocimy się, czy wzruszamy. Mimo trudnych warunków, makeup nadal będzie na swoim miejscu.

Makijaż potrzebny nam jest przy różnych okazjach – ślubie, sesji zdjęciowej, ważnym spotkaniu, randce. Jego idealne dopasowanie sprawi, że będzie wyglądał dobrze w każdej sytuacji, a Ty będziesz czuła się pięknie i zapomnisz, że w ogóle go nosisz!