5 powodów, dla których warto zrobić sesję zdjęciową


Każdy z nas ma telefon komórkowy. Niczym dziwnym jest fakt, że prawie każdy telefon ma wbudowany aparat. Dzięki temu robimy sobie zdjęcia wszędzie. Świetna sprawa, bo nie zawsze możemy mieć przy sobie duży aparat, a najlepsze, warte uwiecznienia momenty, zdarzają się zazwyczaj spontanicznie. Dla większości z nas, używanie aparatu tylko w ważnych chwilach jest już oklepane. Chcemy fotografować wszystko! Najczęściej zdjęcia robimy samym sobie. Na pewno widzisz codziennie mnóstwo „selfies” na portalach społecznościowych. Jeśli chcesz wyróżnić się na tle znajomych, pomyśl o … profesjonalnej sesji zdjęciowej!

 

Jest mnóstwo powodów, dla których warto poświecić czas tylko sobie i umówić się na profesjonalne zdjęcia.

 

O to pięć z nich:

 

1. W końcu poczujesz się jak gwiazda! Profesjonalny fotograf będzie robił Ci zdjęcia, pomagał pozować. Wcześniej Twoim wizerunkiem zajmie się ekipa makijażystek, fryzjerek oraz stylistek. Wszystko po to, abyś prezentował się najlepiej. Zdjęcia robione komórką, mimo wielu pomocnych filtrów, mogą nie zapewnić najlepszych efektów.

 

pomysły na sesje zdjęciową w studiu

 

2. Poświęcisz czas swojej osobie. Ważnej osobie! Może niekoniecznie uda Ci się odpocząć, bo pozowanie nie jest na początku prostym zajęciem, ale w końcu zrobisz coś fajnego dla siebie. Przy okazji przeżyjesz niepowtarzalną przygodę i zobaczysz, jak tak naprawdę wygląda tworzenie profesjonalnych sesji jakie widzisz w kolorowych magazynach.

 

3. Sesja zdjęciowa to wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Po pierwsze – voucher z taką niespodzianką możesz podarować mamie, koleżance, siostrze, dziewczynie. Na pewno kiedyś myślała nad sesją, więc nie bój się, że nie trafisz! Po drugie – prezentem mogą być efekty takiego spotkania z fotografem. Zdjęcia wykonaj w tajemnicy, a gdy będą już gotowe, najlepsze opraw w ramki lub dodaj do specjalnego albumu.

 

Sesja zdjęciowa na prezent dla bliskiej osoby

 

4. Jeśli do zdjęć przygotowuje Cie wizażystka oraz fryzjerka, skorzystaj z okazji i po sesji spotkaj się ze znajomymi, pójdźcie na imprezę. Wykorzystaj to, że wyglądasz jak najlepsza wersja siebie! Przy okazji, podczas takiego przygotowania możesz poznać triki, które w szybki sposób pomogą podkreślić Twoją urodę. Zobaczysz siebie oczami innych ludzi. Ludzi, którzy znają się na rzeczy, więc możesz im zaufać. Może stylistka zaproponuje Ci całkiem nowe fasony i pomoże odnaleźć Twój styl?

 

5. Aby umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową, nie musisz być modelem. Ale na pewno początkującym w dziedzinie modelingu przydadzą się dobre zdjęcia. One mogą być przepustką do współpracy z coraz lepszymi fotografami, a później nawet do zagranicznych kontraktów!

 

Tyle powodów wystarczy? Jeśli tak, wiecie co zrobić —————–> KONTAKT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + 6 =