3 oryginalne prezenty dla kobiety 2


 Świąteczny prezent dla kobiety

Kobiety to skomplikowane istoty. Czasem nie łatwo kupić odpowiedni prezent, a jeśli do tej pory miałeś multum pomysłów, w końcu mogły się skończyć. A przecież lubimy zaskakiwać obdarowane osoby, a nie je nudzić, prawda? Podpowiemy więc, co podarować kobiecie w prezencie, aby na pewno była zadowolona, a dodatkowo… zaskoczona!

Pewnie nie raz myślałeś nad voucherem, który Ona mogłaby wykorzystać w wolnym czasie. Ale co to dokładnie może być? Mamy dla Ciebie trzy propozycje na oryginalny prezent dla kobiety!

    1. Voucher urodowy – makijaż i fryzura

Każda kobieta lubi o siebie dbać, a jeszcze bardziej lubi, gdy to inni o Nią dbają. Szczególnie przed ważnymi uroczystościami, imprezami, momentami, w których chce się zrobić wrażenie na innych i poczuć pewnie we własnej skórze. Taki bon urodowy umożliwi Jej zamówienie do swojego domu wizażystki i fryzjerki, które zrobią Ją na bóstwo! Będzie to również okazja do relaksu po tygodniu pracy.

 

  1. Voucher „Nauka makijażu”

Świetny prezent dla każdej kobiety. Dla tych, które się malują i dla tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w makijażu. Spotkanie z profesjonalną wizażystką każdej kobiecie pomoże w codziennych makijażowych bojach. Nauka jest indywidualna, co czyni spotkanie wyjątkowym, skierowanym specjalnie do obdarowanej osoby. Każda kobieta chciałaby umieć w prosty sposób podkreślić swoje atuty – po lekcji makijażu będzie to możliwe!

 

  1. Voucher „Sesja zdjęciowa”

Pomysł idealny nawet dla osoby, która już kiedyś taką sesję przeżyła. Pomysłów na stylizacje i inscenizacje jest nieskończenie wiele, a zdjęcia to niezła pamiątka, więc czemu tego nie powtórzyć? A jeśli boisz się, że kobieta, której chcesz zafundować taką sesję zdjęciową, może nie lubić zdjęć, nic bardziej mylnego! Nasze doświadczenie podpowiada, że każdy chce mieć fotografie, na których wygląda ładnie. Profesjonalny fotograf zadba o wydobycie atutów pozującej osoby. A jeśli dodać do tego sztab specjalistów od podkreślania urody – wizażystkę, fryzjerkę oraz stylistkę – piorunujący efekt gwarantowany! Dodatkowo podpowiedzą one, jak dbać o siebie na co dzień, stylistka może zaproponować całkiem nowe fasony ubrań i okazuje się, że sesja zdjęciowa przerodzi się w prawdziwą metamorfozę!

Teraz już chyba nie masz wątpliwości, co zakupić swojej kobiecie w prezencie?

Zamów voucher


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =

2 komentarzy do “3 oryginalne prezenty dla kobiety

  • Marek

    Kurcze, szkoda, że nie trafiłem do Was wcześniej! Miałem duży problem z prezentem dla mojej Ukochanej, bo lubię Ją zaskakiwać, a nie wiedziałem, co wymyślić. Udało się w ostatniej chwili, ale będę wiedział kolejnym razem, żeby się do Was zgłosić. Może już na Walentynki?