Jak wybrać fotografa ślubnego


Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego?

Fotograf ślubny doradzi jak pozować do zdjęć

 

Warto uwiecznić najważniejsze wydarzenia naszego życia jakimi są zapewne ślub, chrzciny czy komunia dziecka. W ferworze stresu zapewne nie będziemy o wszystkim pamiętać, warto więc pomyśleć o dobrym fotografie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego, aby otrzymane zdjęcia były wspaniałą i piękną pamiątką na całe życie? Przede wszystkim ważne jest doświadczenie fotografa, oglądnijmy jego portfolio, zapytajmy jak i na jakim sprzęcie pracuje. Ważne jest także to w jaki sposób oddaje materiał, ile zdjęć otrzymamy oraz jaki jest czas realizacji.

 

Istotna jest także forma oddanego materiału, czy dostaniemy zdjęcia nagrane tylko na płycie, czy również będzie to album z odbitkami, a może fotoksiążka? W tej kwestii warto także pomyśleć o prezencie dla rodziców, którym może być właśnie pamiątkowa fotoksiążka lub album. Warto dopytać w jaki sposób pracuje fotograf. Bardzo dobrym i sprawdzonym przez nas pomysłem jest, aby na ślubie pracowało dwóch współpracujących ze sobą fotografów. Żadne wydarzenie na pewno wtedy nie umknie A efektem są zdjęcia pokazane z różnych stron i perspektyw.

 

Zdjęcie Państwa Młodych wykonane przez fotografa ślubnegoJeśli chodzi o nas to stawiamy na elastyczność i otwartość! W zależności od długości reportażu proponujemy ok. 500-750 obrobionych zdjęć z całego ślubu (przygotowania, ceremonia, wesele). Dodatkowo proponujemy zawsze sesję zdjęciową, a jako formę oddania materiału, oprócz nagranych na płycie zdjęć – album bądź fotoksiążkę. Wszystko modułowo, aby każdy mógł wybrać to, co potrzebuje najbardziej. Pamiętajmy, że wspomnienia mogą z czasem przeminąć, ale zdjęcia pozostaną na zawsze. Z jednym „ale” – muszą być to zdjęcia naprawdę bardzo dobrej jakości z uchwyceniem tych najważniejszych chwil i momentów!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − jeden =