Pierwsza sesja zdjęciowa Laury


Laura dostała sesję zdjęciową w prezencie od babci. W naszym studiu pojawiła się w towarzystwie mamy oraz oczywiście babci. Czasem wiele osób towarzyszących peszy, ale nie w tym przypadku! Od początku wiedzieliśmy, że Laura interesuje się modelingiem, ale nigdy nie uczestniczyła w sesji fotograficznej. Byliśmy przygotowani na to, aby podpowiadać Jej i … okazało się to zbędne! Okazało się, że Laura to urodzona modelka. Co chwilę zmieniała pozy i widać było, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie! Z takim zapałem i zdolnością do szybkiej nauki wróżymy Jej karierę w modelingu!

Nasza modelka miała tylko 13 lat, więc makijażystka oraz fryzjerka postawiły na naturalny look i podkreślenie młodzieńczych atutów. Bardziej różnorodne były stylizacje – od zwiewnej, romantycznej i dziewczęcej przez kobiece, fashion oraz jak z katalogu reklamującego ubrania i dodatki.

Jesteśmy zachwyceni :-) Cała trójka już zapowiedziała swój powrót do nas ciepłą porą, aby zrealizować kolejne zdjęcia, tym razem w plenerze. Nie możemy się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 14 =