Plenerowa sesja zdjęciowa dla pary


Mimo, iż wiosna jeszcze do końca nie nadeszła, odważyliśmy się na sesję w plenerze. Pogoda została uproszona o współpracę, bo Justyna i Krystian przyjechali do Wrocławia tylko na kilka dni specjalnie z Norwegii! Ponieważ nie pochodzą z Wrocławia, a słyszeli, że miasto jest piękne, zależało Im, aby na zdjęciach uwiecznić elementy, które z Wrocławiem się kojarzą.

Ponieważ tematem przewodnim były stylizacje streetowe wiedzieliśmy, że jednym z miejsc będą okolice Stadionu Miejskiego. Ciekawa architektura tego miejsca idealnie nadaje się do zdjęć o wielorakiej tematyce, nie tylko ulicznej. Betonowe ściany tworzą ciekawe tło o różnych poziomach. Ważny był również sam Stadion, który robi wrażenie i jest wizytówką miasta.

Druga stylizacja, nieco bardziej romantyczna, aczkolwiek nadal na luzie, została przeniesiona w miejsce bardzo typowe dla Wrocławia i obowiązkowe do zobaczenia przez każdego turystę – Ostrów Tumski! Klimatyczne uliczki, most z kłódkami popularny wśród zakochanych, zachodzące słońce – czego więcej chcieć? Zdjęcia robią się same :)

Z Justyną i Krystianem miło spędziliśmy kilka godzin – pełnych śmiechu, żartów. Taka praca to nie praca :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 8 =