W jaki sposób dobrać fryzurę ślubną? 3


Trendy w ślubnym fryzjerstwie nie zmieniają się diametralnie. Widać jednak odejście od mocno natapirowanych i utrwalonych fryzur na rzecz delikatnych upięć. Passe jest również nabłyszczanie włosów brokatem w sprayu – nie pozwól na to swojemu fryzjerowi!

Jak dobrać fryzurę ślubną do sukni ślubnej?

Zanim postanowisz, jak chcesz ułożyć swoje włosy, przyjrzyj się swojej sukni ślubnej. Jeśli jest mocno zdobiona, upięcie powinno być stonowane. Inaczej cała stylizacja odwróci uwagę od… Ciebie! W dniu ślubu chcesz wyglądać jak swoja najpiękniejsza wersja. Nie przerysuj więc swojej postaci. Przy klasycznej, gładkiej kreacji, możesz bardziej „zaszaleć”. Może fantazyjna fryzura ślubna? Nie zapomnij o swojej urodzie. To ona powinna być największym wyznacznikiem w doborze upięcia. Jeśli masz delikatne rysy, postaw na romantyczne upięcie. Jeśli Twoja uroda jest zdecydowana i mocna, potrzebujesz równowagi w postaci efektywnego upięcia!

stylizowana fryzura ślubna

Fryzura ślubna – upięcie czy rozpuszczone włosy?

Przeglądasz galerię ślubnych fryzur i widzisz, że w większości są to upięcia? Jeśli na co dzień preferujesz rozpuszczone kosmyki, nie musisz się z nimi żegnać na czas ślubu! To prawda, że upięcia są bardziej zdyscyplinowane. Nawet podczas upał nic nie będzie przyklejać się do pleców, a loki nie rozprostują się. Jeśli chcesz mieć rozpuszczone włosy, zdecyduj się na chociaż minimalne ich podpięcie, np. asymetryczne. Dzięki temu, nawet przy największym upale, włosy będą trzymać fason, a kosmyki będą w ładzie.

Fryzura ślubna upięta w kok

Jak stylizować krótkie włosy?

Jeśli Twoje kosmyki są zbyt krótkie, aby je upiąć, czy zakręcić, postaw na dobre wymodelowanie. Zbyt zwyczajnie i codziennie? Może jakieś ciekawe nakrycie głowy? Do wyboru masz wiele – począwszy od tradycyjnych welonów, przez kwiaty do kapeluszy czy toczków z woalką!

 

Trendy w ślubnych upięciach w 2014

Obecnie modne są wszelkie plecionki. Warkocz nie musi oznaczać romantycznej i spokojnej fryzury. Złagodzi zbyt formalny look, doda świeżości. Przełamie nudne upięcie! Jeśli nie lubisz mocno wystylizowanych włosów, taki trend jest dla Ciebie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 − pięć =

3 komentarzy do “W jaki sposób dobrać fryzurę ślubną?