Pergola – sesja na wieczorze panieńskim Ani 1


Ciepły letni wieczór – czemu panieńskiego nie spędzić na świeżym powietrzu? Ania, wraz ze swoimi koleżankami, zaczęła imprezę od spotkania z naszym fotografem na Pergoli. Wrocław słynie z wielu pięknych miejsc, więc był to idealny wybór. Dodatkowo, ludzi jest trochę mniej niż w Rynku, więc udaje się fotografować bez „mistrzów” drugiego planu :-)

Dziewczyny przygotowały wiele śmiesznych dodatków, które urozmaiciły zdjęcia i pozwoliły im się szybko rozkręcić. Kolorowe sukienki ładnie prezentowały się wraz z tymi bardziej stonowanymi. Polecamy takie rozwiązania na Wasze wieczory panieńskie! Jeśli wszystkie jesteście ubrane na czarno, Wasze stylizacje zleją się. Kolory zawsze sprawdzają się na zdjęciach. Pamiętajcie jednak, że to Panna Młoda jest najważniejsza! :-)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 8 =

Komentarz do “Pergola – sesja na wieczorze panieńskim Ani

  • Ilona Niechciał

    Szukając pomysłów na wieczór panieński trafiłam na Waszą stronę i coraz bardziej podoba mi się opcja sesji zdjęciowej! Większość z dziewczyn, które będą się bawić na wieczorze, nie miała sesji, a myślę, że takie profesjonalne zdjęcia im się spodobają. Przy okazji bedzie można sie trochę powygłupiać, jak widzę po powyższych zdjęciach:) To chyba znaczy, że stwarzacie fajną atmosferę. Do ślubu mojej przyjaciółki jeszcze pół roku, ale za nie długo odezwę się, aby zarezerwować termin, gdy tylko ustalimy datę panieńskiego!