Fotografia ciążowa – garść przydatnych informacji


Gdy mowa o zdjęciach ukazujących najważniejsze wydarzenia naszego życia, większość pomyśli o ślubie. Jednak ciąża to również wielkie niepowtarzalne wydarzenie, które warto uwiecznić na fotografiach.

 

fotografia ciążowa na białym tle

 

Kiedy umówić się na sesję ciążową?

Najlepiej miesiąc przed planowanym terminem porodu. Wcześniej warto wraz z fotografem ustalić pomysły, warunki, zakres zdjęć. Tematyka może być najróżniejsza – od zabawnych, kolorowych fotografii, po subtelne, bardzo intymne. Przeglądnięcie przykładowych zdjęć przed sesją będzie bardzo pomocne – i w pozowaniu i w podjęciu decyzji, jaki temat odpowiada wam najbardziej.

Można zaszaleć i postawić na różnorodność. Pomocne tu będą wszelkie akcesoria niemowlęce – buciki, ubranka, skarpetki, maskotki, a także inne, związane z maluszkiem, np. zdjęcie USG czy wstążki, kokardki, kwiaty.

 

pomysłowa sesja ciążowa

Przyszłe mamusie również nie mogą zapominać o sobie! Wybierzcie jednokolorowe, dopasowane lub zwiewne ubrania podkreślające lub odsłaniające brzuszek. Pamiętajcie – najważniejsze, abyście dobrze czuły się w ubraniu. Jeśli będzie towarzyszył Wam partner – Wasze stylizacje powinny do siebie pasować. Za dużo roboty? Oddajcie się w ręce naszych specjalistów – wizażystki, stylistki czy fryzjerki – na sesji poczujecie się jak gwiazdy, a efekt zdjęć przejdzie Wasze oczekiwania!

fotografia ciążowa w studiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × cztery =