Pielęgnacja cery przed i po makijażu


maseczka regenerująca ceręNie nadwyrężajcie za bardzo swojej skóry na twarzy! Cera potrzebuje ukojenia i odpoczynku! Jeśli nie musicie się malować (np. nie wymaga od Was tego praca), zrezygnujcie z makijażu w ciągu dnia. Oczywiście wyjątkiem jest wychodzenie na niskie temperatury – warstwa podkładu uchroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

Dodatkowo zalecam robienie dokładnego peelingu twarzy, szyi i dekoltu raz w tygodniu. Rozpocznijcie od peelingu drobnoziarnistego, a zakończcie czynność gruboziarnistym. Okrężnymi ruchami masujcie skórę, wystrzegajcie się tarcia! Trzy razy w tygodniu zafundujcie sobie wieczorem w mieszkaniu domowe spanałóżcie maseczkę odżywczą, głęboko nawilżającą, relaksującą lub odmładzającą.

Jestem fanką długotrwałych makijaży, jednak gdy wrócicie do domu po pracy, czy też ze swoich dziennych zajęć zmyjcie delikatnie makijaż, oczyśćcie twarz i nałóżcie nawilżający krem. W miarę możliwości postarajcie się raz w miesiącu odwiedzić kosmetyczkę i sprezentujcie sobie oczyszczanie oraz głębokie nawilżanie cery przez profesjonalistkę. Zaufajcie, Wasza skóra na twarzy odwdzięczy się swoim promiennym wyglądem i zniwelowaniem niedoskonałości!

 

Kosmetyki do pielęgnacji cery

 

Paula Schröder

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 3 =