Manicure japoński


Czy Twoje paznokcie są kruche, łamliwe i często się rozdwajają? Jeśli tak, to jest kilka wyjść z tej sytuacji. Oczywiście możesz przedłużyć paznokcie lub pokryć je żelem, ale jeśli wolisz naturalne paznokcie to idealny dla Ciebie okaże się Manicure japoński. Na początku wygląda jak manicure klasyczny – zaczynamy od odsunięcia/wycięcia skórek, opiłowania i nadania kształtu paznokciom.

Natomiast później, po delikatnym zmatowieniu płytki, w twoje paznokcie zostanie wtarta specjalna pasta a następnie proszek.  Preparat zawiera podstawowy budulec, jakim jest keratyna, witaminy A, H i E oraz prowitamina B5. Obecny jest również pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Natomiast krzemionka z Morza Japońskiego znacznie odżywi płytkę paznokcia.

Manicure japoński odżywia paznokcie, wzmaga cyrkulację krwi i przyczynia się przez to do szybszego wzrostu paznokci, a przede wszystkim poprawia ich kondycję. Zabieg należy powtarzać co 2-3 tygodnie. Różnica w wyglądzie paznokci widoczna jest od razu, ale dopiero 2-3 zabiegi znacznie poprawią ich kondycję.

manicure japoński

zdjęcie przed wykonaniem manicure

manicure japoński efekt po

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 16 =