Manicure japoński


Czy Twoje paznokcie są kruche, łamliwe i często się rozdwajają? Jeśli tak, to jest kilka wyjść z tej sytuacji. Oczywiście możesz przedłużyć paznokcie lub pokryć je żelem, ale jeśli wolisz naturalne paznokcie to idealny dla Ciebie okaże się Manicure japoński. Na początku wygląda jak manicure klasyczny – zaczynamy od odsunięcia/wycięcia skórek, opiłowania i nadania kształtu paznokciom.

Natomiast później, po delikatnym zmatowieniu płytki, w twoje paznokcie zostanie wtarta specjalna pasta a następnie proszek.  Preparat zawiera podstawowy budulec, jakim jest keratyna, witaminy A, H i E oraz prowitamina B5. Obecny jest również pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Natomiast krzemionka z Morza Japońskiego znacznie odżywi płytkę paznokcia.

Manicure japoński odżywia paznokcie, wzmaga cyrkulację krwi i przyczynia się przez to do szybszego wzrostu paznokci, a przede wszystkim poprawia ich kondycję. Zabieg należy powtarzać co 2-3 tygodnie. Różnica w wyglądzie paznokci widoczna jest od razu, ale dopiero 2-3 zabiegi znacznie poprawią ich kondycję.

manicure japoński

zdjęcie przed wykonaniem manicure

manicure japoński efekt po

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 17 =