Jak urozmaicić codzienny makijaż?


Dziś poruszymy temat zmian, jakie powinny od czasu do czasu pojawić się w naszym życiu, by nie było monotonnie… :) Zmiany, naturalnie, dotyczą makijażu! Oczywistym jest, że na co dzień nie zawsze jesteśmy w stanie poszaleć w sferze makijażu i ten dzienny, biznesowy jest wykonywany dość mechanicznie, aż z czasem…robi się po prostu nudny! Czas temu zaradzić!

By odświeżyć swój look nie musimy robić diametralnych zmian – ta informacja powinna ucieszyć osoby, które niekoniecznie lubią „szaleć” :) Wystarczy codzienny makijaż podkreślić wyrazistą pomadką i proszę! Nasz wygląd staje się bardziej wyrazisty i zmysłowy.

 

 podkreślone pomadką usta

 

Zmiana może być diametralna. Ze standardowego „no make-up” lub makijażu dziennego możecie przejść w smoky eye w brązach, jak i dodać więcej kolorów na powieki, policzki…

Jessica Alba w makijażu smoky eye

Doskonale rozumiemy, że do zmian trzeba się przyzwyczaić. Czasem wystarczy jeden dzień, czasem kilka dni. Zaufajcie nam – różnorodność sprawi, że odkryjecie samą siebie w wielu wydaniach, a codzienny makijaż będzie dla Was przyjemnością i zabawą :) A jeśli nie jesteście pewne, jakie kolory Wam pasują i nie chcecie rano spędzać więcej niż 10 min czasu nad makijażem, zapraszamy na naukę do naszych wizażystek!

 makijaż oczu w fioletowych odcieniach

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × jeden =