Jak przygotować się do masażu?


Masaż – przygotowanie do zabiegu

 

masaż relaksacyjny

 

Miejsce, w którym odbywa się masaż, powinno być dla nas komfortową przestrzenią. Dlaczego więc nie zamówić masażu do domu? Jeśli właśnie spodziewacie się pierwszej wizyty naszej ekipy, powinniście wiedzieć, jak przygotować się do części, w której odbędzie się masaż.

 

Warto wziąć kąpiel, bądź prysznic przed wizytą terapeuty, gdyż woda rozluźni i odpręży ciało. Poza tym, do masażu używana jest substancja poślizgowa w postaci oliwki, olejku zapachowego czy balsamu, także dodatkowym komfortem dla Was będzie wcześniejsze oczyszczenie ciała.

 

Do moich obowiązków należy zapewnienie stołu, olejku, prześcieradeł, ręczników podręcznych, muzyki relaksacyjnej, płynów dezynfekcyjnych oraz innych niezbędnych przyborów. Jeśli bardziej komfortowo będziecie się czuli z własnym ręcznikiem, jak najbardziej można sobie taki przygotować.

 

Masaż relaksacyjny wiąże się z ukazaniem znacznej części ciała, więc wcześniej podaję instrukcję, które części, w jaki sposób odsłonić, żeby obie strony czuły się komfortowo.Pamiętajcie, jestem profesjonalistą, mającym czysto medyczne podejście do ciała, także nie musicie się niczego krępować! Doskonale wiem, w jaki sposób sprawić, żeby Wasze ciała się zrelaksowały, więc obiecuję, że czas ze mną będzie absolutną przyjemnością.
W razie jakichkolwiek pytań – śmiało;) Chętnie podzielę się z Wami moja wiedzą i odpowiem na nurtujące pytania ;)

 

 

Magda, masażystka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + jedenaście =