GoodChoice na Open Bridal Day we Wrocławiu


Niedziela 18 stycznia rozpoczęła się dla nas dość wcześnie, bo już od 7:30 nasza ekipa była gotowa do działania podczas Open Briday Day w Best Western Plus Q Hotel Wrocław. Sama impreza rozpoczynała się dopiero o 10:00, ale nasze wizażystki oraz fryzjerki były odpowiedzialne za przygotowanie modelek do pokazu sukien ślubnych od Lisa Ferrera.

2,5h to nie tak dużo czasu, ale że GoodChoice to ekipa wielu współpracujących ze sobą osób, tego dnia było aż pięć wizażystek oraz dwie fryzjerki! Możecie więc liczyć na to, że jeśli z własnym ślubem „obudzicie” się w ostatniej chwili, będziemy mogli Wam pomóc i polecić kogoś dobrego od spraw makijażowo-fryzurowych :)

backstage z Open Bridal Day we Wrocławiu

IMG_5091

IMG_5092

IMG_5095

IMG_5098

IMG_5105

IMG_5118

IMG_5122

IMG_5139

Ponieważ był to pokaz mody ślubnej, każda z modelek została potraktowana indywidualnie, jak Panna Młoda. Często na pokazach stosuje się jeden makijaż oraz fryzurę, ponieważ to ubrania muszą być na pierwszym planie, a uroda modelek powinna być spójna. Pokaz mody ślubnej potraktowaliśmy trochę inaczej. Dzięki temu Panie, które zagościły podczas OBD, mogły obejrzeć nasze propozycje ślubnego look’u.

mix4

mix5

mix1

mix2

mix3

IMG_5172

IMG_5174

IMG_5184

IMG_5186

Nie do końca wiedzieliśmy, czego spodziewać się po tak kameralnym wydarzeniu, które trudno nazwać targami. Miło przekonaliśmy się, że ludzie dopisali, a nasze stoisko było cały czas pełne zainteresowanych osób. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy poznać swoje potencjalne klientki oraz z tego, że wiele Pań od razu zarezerwowało u nas terminy. Przez to, że już się poznaliśmy, będzie nam jeszcze przyjemniej spotkać się z Wami ponownie!

backstage

backstage2

IMG_5083

A te Panie, które chciały na spokojnie w domu przejrzeć ofertę, zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy Wam odpowiedzi na pytania, których nie zdążyłyście zadać podczas Open Bridal Day. Ale to nic dziwnego, bo atrakcji było sporo! Oprócz pokazów sukien ślubnych, odbywały się również pokazy barmańskie od OryginalnyBar.pl, można było skosztować pysznego tortu od Cukierni Furtak (sami się skusiliśmy!), wybrać ślubną biżuterię, czy obejrzeć propozycje ślubnych aranżacji od Event Flowers Wrocław (magiczne!).

Podczas każdego pokazu modelki przebierały się aż sześć razy, a od zaplecza czuwały nad nimi dziewczyny z Love My Dress PL.

Pokaz sukień ślubnycn na open bridal day

IMG_5246

IMG_5283

IMG_5298

IMG_5387

Dziękujemy naszym zdolnym stylistkom, które zajęły się pięknym wyglądem modelek: Agata Szulc, Andżelika Wojczyszyn, Dominika Wołkowska Rądlewska, Iga Kostuj, Monika Wojniłowicz, Natalia Kozłowska, Sylwia Pawlak.

Event wspominamy bardzo miło, poznaliśmy wiele ciekawych postaci z branży oraz przemiłe przyszłe Panny Młode, z którymi mogliśmy porozmawiać o tym, co kochamy robić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × trzy =