Reportaż z wieczoru panieńskiego Sylwii


Okres letni to w przewadze śluby, a co za tym idzie, wieczory panieńskie! Co najczęściej wybierają świadkowe, które organizują wieczór dla Panny Młodej? Sesje zdjęciowe, reportaże z imprezy, makijaż i fryzura dla bohaterki imprezy lub wszystkich uczestniczek. W tym sezonie mieliśmy pełne ręce roboty, o czym na pewno przekonacie się śledząc naszego bloga i oglądając kolejne fotorelacje :)

A tymczasem…

W przypadku wieczoru panieńskiego Sylwii, dziewczyny wybrały opcję reportażu fotograficznego. Motywem przewodnim był kolor czarny, ale rozjaśniony przez efektowne dodatki – opaski z niebieskimi kokardami oraz białe boa. Polecamy Wam wykorzystanie takich elementów, bo gdy jesteście ubrane jednolicie, możecie się ze sobą „zlać”.

Impreza rozpoczęła się w mieszkaniu, gdzie dziewczyny mogły zrobić rozgrzewkę przed tym, bo będzie się działo później. Śmiechom i toastom nie było końca! Jeszcze goręcej zrobiło się w klubie, gdzie pomiędzy tańcami Sylwia realizowała niecne zadania od swoich koleżanek. Nie będziemy więcej zdradzać – zobaczcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =