Wieczór panieński


Wieczór panieński z GoodChoice

Przeżyjcie z nami niesamowite chwile!
 

Wieczór panieński to świetny powód, aby zaskoczyć Pannę Młodą niespodziewanym przebiegiem zdarzeń. Jest to jedyna taka noc w życiu, więc warto sprawić, że jej główna bohaterka zapamięta ją na długo. Aby wspomnienia były ciekawsze, pomyślcie o czymś niekonwencjonalnym. A do wyboru jest wiele!Sesja zdjęciowa, reportaż z imprezy, przygotowanie makijażu i fryzury przez profesjonalistki… Różnorodnie? I o to chodzi! Pakiety możecie połączyć ze sobą i zapewnić sobie całą noc atrakcji! Nasze pomysły możecie również wykorzystać jako prezent dla Panny Młodej! Jeśli szukacie pomysłu na wieczór panieński… to lepiej trafić nie mogłyście!

 

SPRAWDŹCIE OPINIE i przekonajcie się, że warto zorganizować wieczór panieński z nami :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Nasze atrakcje na wieczór panieński

 

Sesja zdjęciowa

Sesja na wieczór panieński we Wrocławu w studiu

Zdjęcia to świetna pamiątka na całe życie. Czemu więc nie uwiecznić jednej z najważniejszych imprez Waszej przyjaciółki? Wieczór panieński w profesjonalnym studiu fotograficznym? A może sesja w plenerze? Każda z Was na tym skorzysta! A co będziecie z tego mieć? Przekonajcie się!

więcej

Makijaż i fryzura

makijaż wykonany na wieczór panieński

Piękno i wieczór panieński idą w parze. Każda kobieta uwielbia dbać o urodę, albo gdy robią to dla niej inni. Dlaczego więc nie rozpieścić przyszłej Panny Młodej podczas Jej wieczoru panieńskiego zapraszając specjalistki od makijażu i stylizacji włosów?

więcej

Fotoreportaż

panieński reportaż

Wieczór panieński powinien być zabawą na całego. Bez przejmowania się kto i kiedy będzie robił zdjęcia i kogo wtedy na nich zabraknie. Pozwólcie towarzyszyć Wam fotografowi. Uwieczni zabawne i ważne chwile wieczoru i zostawi Wam pamiątkę na całe życie!

więcej


 

Pokaz makijażu

Pokaz makijażu na wieczorze panieńskim

Chcecie poznać tajniki makijażu, które pomogą Wam przygotować się na wesele przyjaciółki? Mamy dla Was propozycję idealną – pokaz makijażu na wieczorze panieńskim w wykonaniu profesjonalnej wizażystki. Pokaz może odbyć się na jednej z uczestniczek, np. Pannie Młodej lub na zorganizowanej przez nas modelce. Podczas pokazu będziecie mogły podejrzeć makijażowe triki oraz wypytać o wszystko, co Was nurtuje w temacie makijażu!

więcej

Specjalne pakiety

Tego wieczoru możecie zaszaleć! Niech Panna Młoda poczuje się naprawdę wyjątkowo :) Przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety. A co w nich znajdziecie? Do wyboru jest kilka opcji. Polecamy najpierw makijaż i fryzurę dla Panny Młodej, potem sesję zdjęciową a na koniec reportaż z imprezy! Moc wrażeń zapewniona!

więcej

 

Prezent na wieczór panieński

 

Voucher – makijaż + fryzura

makijaż + fryzura

Kobiety lubią o siebie dbać, a jeszcze większą przyjemność sprawia im, gdy ktoś o nie dba. Idealną propozycją jest więc voucher na makijaż i fryzurę, który przyszła Panna Młoda na pewno z chęcią wykorzysta. Voucher ważny jest przez sześć miesięcy, więc z pewnością w tym czasie będzie wiele okazji, aby skorzystać z jego zawartości. A wszystko to wygodnie, ponieważ fryzjerka oraz wizażystka dojadą do domu!

(voucher nie dotyczy makijażu oraz fryzury ślubnej – voucher ślubny wyceniany jest indywidualnie)

Cena: 240 zł

Voucher – nauka makijażu

nauka makijażu

Dla kogo? Dla kobiet, które dopiero próbują swoich sił w makijażu oraz dla tych, które mają większe doświadczenie i chcą rozwinąć swoje umiejętności. Kilka godzin praktyki w towarzystwie doświadczonej wizażystki dadzą zachwycające efekty oraz przyspieszą codzienne makijażowe próby. Voucher ważny jest przez sześć miesięcy, więc można wykorzystać go w dogodnym dla siebie czasie.

Cena: 300 zł

Voucher – prywatna stylistka

voucher prywatna stylistka (panienski)

Ślub to nowy etap w życiu – dlaczego więc nie pomyśleć o zmianie swojego wizerunku? Voucher, który proponujemy to spotkanie z profesjonalną stylistką, która zajmie się analizą sylwetki oraz przeglądem garderoby przyszłej Panny Młodej. Podpowie, jak łączyć ubrania w ciekawe zestawy, w co zainwestować lub czego unikać. Odświeżenie wizerunku poprawia samopoczucie i daje kopa do dalszego samorozwoju. Przy okazji Pan Młody będzie mile zaskoczony swoją Wybranką!

Cena: 400 zł

 

Podobają Wam się vouchery, ale chcielibyście je zmodyfikować? Makijaż + prywatna stylistka? Fryzura + nauka makijażu? Powiedzcie, jaki macie pomysł, a my zmodyfikujemy voucher, aby stał się tym idealnym!

Zamawiam voucher

 

Zobaczcie nasze fotorelacje z wieczorów panieńskich

tutaj

 

KRÓTKIE FAQ

Kiedy umówić się na panieńską sesję zdjęciową?

Najbezpieczniej umawiać się z 2/3-tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu wybierzecie najbardziej dogodny dla Was termin, a zapewne znacie już datę wieczoru panieńskiego. Jeśli podczas sesji ma być obecna również stylistka, będzie potrzebowała kilku informacji na temat Panny Młodej, dzięki którym zdoła wcześniej przygotować najlepsze dla Niej stylizacje, które wykorzystacie podczas sesji zdjęciowej. Jeśli umówicie się wcześniej, będzie sporo czasu i możliwości na konsultacje.

Zostało Wam niewiele czasu? Dajcie znać, a my postaramy się coś wymyślić!

W jakim miejscu odbywa się sesja?

Możliwości jest wiele. Sesja może się odbyć w studiu we Wrocławiu (różne lokalizacje, blisko centrum) bądź w plenerze, w mieszkaniu/apartamencie, w którym będziecie się bawić podczas wieczoru panieńskiego.

Kiedy otrzymamy zdjęcia z wieczoru panieńskiego?

Zdjęcia gotowe są najpóźniej do 14 dni roboczych po sesji. W przypadku, kiedy selekcją zdjęć do obróbki wolicie zająć się Wy same, termin realizacji wydłuża się o czas, który potrzebny jest Wam do namysłu. Nie ma tu sztywnych ram, ale im szybciej wybierzecie, tym prędzej gotowe zdjęcia trafią w Wasze ręce :)

Jak wygląda sposób realizacji voucher'a?

Po opłaceniu vouchera dostaniecie zaproszenie imienne oraz list adresowany do Panny Młodej. Wysyłka odbywa się w formie elektronicznej, więc zaproszenie możecie wydrukować sami – bez czekania na przesyłkę pocztową! Voucher jest ważny przez sześć miesięcy.