Oprawa ślubu


Profesjonalna oprawa urodowa i fotograficzna ślubu

 

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Aby wszystko poszło idealnie, przygotowania do niego okraszone są żmudnymi poszukiwaniami profesjonalistów, którzy o Was zadbają. Możecie odetchnąć z ulgą, bo właśnie nas znaleźliście! Pełna oprawa urodowa oraz fotograficzna – brzmi dobrze? Zadba o Was zespół profesjonalistów z GoodChoice! Wszystko to z dojazdem do dogodnego dla Was miejsca. Wybierzcie nas, a będziecie cieszysz się nadchodzącym ślubem bez stresu.

 

USŁUGI ŚLUBNE – POJEDYNCZE

 

Brakuje Ci czegoś do urodowej oprawy w dniu ślubu? Makijaż lub fryzura?Poszukujecie fotografa? Wybierz odpowiednią usługę z dojazdem do domu w dniu uroczystości

 

Makijaż ślubny

makijaż oprawa ślubu

Profesjonalny makijaż sprawi, że będziesz czuła się pięknie i zapomnisz o kosmetykach, bo nie będziesz musiała nic poprawiać przez całą zabawę weselną.

więcej

Fryzura ślubna

fryzura na ślub

Upał, szalone tańce, pot – trudne warunki dla fryzury, ale dzięki naszej stylistce pozostanie ona idealna przez całą noc.

więcej

Fotografia ślubna

oprawa ślubu oraz fotograf na ślub

Ślub to wspaniałe wydarzenie. Nasz fotograf dyskretnie uwieczni Wasze przygotowania, podniosły moment zaślubin oraz zabawę weselną.

więcej

USŁUGI ŚLUBNE – PAKIETY

 

pakiet mini

 

  • Makijaż próbny i w dniu ślubu
  • Fryzura próbna i w dniu ślubu
  • Reportaż fotograficzny – od przygotowań do oczepin [12 godzin – możliwość wydłużenia tego czasu w zależności od godziny rozpoczęcia przygotowań] + album klasyczny z wklejanymi zdjęciami lub fotoksiążka (10 rozkładówek, gramatura papieru 800g/m2)
  • Sesja ślubna – w wybranym terminie po ślubie

 

Cena: 2599 zł

pakiet maxi

 

  • Makijaż próbny i w dniu ślubu
  • Fryzura próbna i w dniu ślubu
  • Reportaż fotograficzny z obecnością dwóch fotografów – od przygotowań do oczepin [12 godzin – możliwość wydłużenia tego czasu w zależności od godziny rozpoczęcia przygotowań] + album klasyczny z wklejanymi zdjęciami lub fotoksiążka (10 rozkładówek, gramatura papieru 800g/m2)
  • Sesja ślubna – w wybranym terminie po ślubie

 

Cena: 3099 zł


 

Sprawdźcie również naszą ofertę wieczorów panieńskich